nameforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nameforum

NAMEFORUMA HOŞ GELDİNİZ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

U DÖNÜŞÜ MÜ ?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1U DÖNÜŞÜ MÜ ? Empty U DÖNÜŞÜ MÜ ? Ptsi Ocak 14, 2008 9:05 pm

nazifB

nazifB
Admin
Admin

Geçtiğimiz günlerde PSV TV’ye “Fenerbahçe'da mutsuz olduğumu Zico da biliyor. Bunun için kulüpten ayrılmayı düşünüyorum.'' dediği basına yansıyan Kezman’dan tam tersi yönde açıklamalar geldi.
Ertem Şener’in sunduğu ve Star TV’de yayınlanan FutboLig programına konuşan Sırp golcü “PSV TV’ye yaptığımı açıklamalar çarptırıldı, Türkiye’de çok mutluyum, 2-3 yıl daha buradayım'' dedi.
Aynı şekilde geçen hafta İspanya'nın Marca Gazetesi'nde de "Fenerbahçe'den devre arasında ayrılmak için başkanımızı ikna etmeye çalışacağım" şeklinde açıklamaları yayınlanan Sırp yıldızın tüm bu sözlerin tam aksi yönünde konuşması "Kezman U dönüşü mü yaptı?" sorusunu akıllara getirdi.

Kezman, Star TV'den Uğur Önver’in sorularını yanıtladı:

- Mateja, Star TV'den Uğur ben. Nasılsın?
- İyiyim. Teşekkür ederim.

- Şu an İstanbul’da mısın?
- Tabii ki.

- Bazı açıklamalarını duyduk. Doğru mu?
- Yani?
- PSV TV'ye İngiltere Premier Ligi'ne gitmek istediğini söylemişsin.
- Hayır. Ben gelecekte bir gün olabilir demiştim. Şu an devam eden 4 yıllık bir kontratım var. Burada mutluyum. Belki daha sonra.
- Ben sana açıklık getireyim istersen. Çünkü herkes senin Fenerbahçe'den ayrılıp İngiltere'ye gitmek istediğini söylüyor.
- Bu ülkede herkes istediğini konuşuyor ve yazabiliyor. Fakat benim devam eden bir kontratım var ve Türkiye'de kalacağım. Bunu herkese söyleyebilirsin. Burada mutluyum, hiçbir problemim yok ve hiçbir yere gitmiyorum.
- Teşekkür ederim Kezman. Sakat değilsin değil mi?
- Hayır hayır. Kendimi gayet iyi ve formda hissediyorum.
- Tekrar oynayabilecek misin?
- Evet yeniden oynayabileceğimi düşünüyorum. Eski formuma kavuşmam için yeniden forma giymem lazım.
- Mateja, ben senin böyle bir açıklamada bulunmadığını ve Fenerbahçe'de kalmak istediğini, ancak ileride bir gün İngiltere'ye gideceğini söyleyeceğim.
- Tabii ki dileğim günün birinde yeniden Premier Lig'de oynamak. Fakat bu belki de 2-3 yıl sonra gerçekleşir. Şu an buradayım ve mutluyum. Hedeflerimiz çok ve şampiyonluk istiyoruz. Ben de bu takımda forma giymek istiyorum.
- PSV'ye de gitmiyorsun değil mi?
- Hayır hayır düşünmüyorum.
- Teşekkür ederim Mateja

https://nameforum.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]